У Черкасах можуть пом’якшити карантинні обмеження для бізнесу

01 квітня 2020, 16:32

фото тематичне

Сьогодні відбулася робоча зустріч міського голови Анатолія Бондаренка із головою Черкаської обласної ради Анатолієм Підгорним. Під час неї обговорили кроки, які необхідно зробити для підтримки бізнесу в умовах карантину.

Міський голова зазначив, що під час епідемії коронавірусу, яку зараз переживає Україна, у складних умовах опинилися не лише громадяни, а й бізнес.

- Через запровадження карантину багато підприємств не можуть нормально працювати. Це може призвести до негативних наслідків в економіці, і щоб підняти її на належний рівень, нам доведеться витратити багато часу і зусиль. Тому, можливо, доведеться пом`якшувати карантинні обмеження для бізнесу, звісно, враховуючи усі рекомендації епідеміологів, - зазначив Анатолій Бондаренко.

Керівники міста та області домовилися, що найближчим часом буде проведена спільна нарада за участю влади, бізнесу та медиків, де будуть розроблені заходи для підтримки підприємців.

- Ми порадимося і напрацюємо конструктивне рішення. Щоб і підтримати представників бізнесу і виробничників, і не дати можливості для розвитку епідемії. Ми маємо пам’ятати, що карантин – це не назавжди, тому маємо зробити усе можливе для того, щоб пом’якшити негативні наслідки епідемії для економіки Черкаського краю, - зауважив Анатолій Підгорний.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Коментарі

Вгору