У Черкасах може з’явитися вулиця лейтенанта Мукана

20 жовтня 2023, 16:14

На засіданні топонімічної комісії проголосували за перейменування вулиці Сурікова в Черкасах на вулицю лейтенанта Мукана.

Зазначимо, що Володимир Мукан був офіцером Збройних сил України та журналістом. Він загинув 28 квітня під Бахмутом.

Зі слів родини: “Володя був активним громадянином України, який прагнув змін, хотів створити “країну мрій і можливостей”, де кожному буде комфортно жити. Він був учасником мовного Майдану, Революції Гідності, російсько-української війни. Протягом життя Володимир Мукан працював журналістом, науковцем, PR-менеджером.”

Зі слів побратимів: “Таких чоловіків — одиниці. Це була людина без військової освіти, але вміла керувати боєм. Лейтенант Мукан був у складі перших, хто штурмував Бахмут.”

Тому, за численними зверненнями від Національної спілки журналістів, ректора КНУ імені Тараса Шевченка, родини та побратимів, голова топонімічної комісії Сергій Тищенко поставив питання на голосування. “За” проголосували 12 членів комісії.

Нагадаємо, протягом 2016 - 2022 років у Черкасах перейменували 33 вулиці на честь полеглих Героїв.

Розгляд інших питань перенесли на наступне засідання, де говоритимуть про перейменування майже 50 вулиць та провулків. Зокрема, пропонується увічнити у проїздах міста зниклі топоніми, втрачені внаслідок затоплення водами Кременчуцького водосховища.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору