“Я тут народився”: у Черкасах мітингують проти закриття пологового будинку (фото)

11 листопада 2020, 10:32

Акція проти закриття КНП "Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" № 2 в Черкасах відбулася сьогодні, 11 вересня, - передає кореспондент "Про все".

Другий пологовий будинок, який розташований у Південно-Західному районі Черкас, вирішили перекваліфікувати під шпиталь для хворих на коронавірус. Проте мітингарі переконані, що після того як пологовий перекваліфікують, назад його вже не повернуть.

Акцію прийшли підтримати і медичні працівники, і пацієнти, і люди, що колись народилися в цьому будинку. Учасники акції жаліються, що коли цей пологовий будинок закриють, жінкам доведеться їхати майже через все місто до пологового на вулиці Чехова.

Нагадаємо, що 3 листопада зупинилася госпіталізація пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю до другого пологового будинку, в приміщенні якого планують створити тимчасовий інфекційний стаціонар для пацієнтів, хворих на коронавірус.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Українець :

А Толя все про Євпака переживає. За 8 місяців нічого не зробив, щоб зробити окремий госпіталь, щоб не забирати у міста пологовий будинок!!!

Неля :

Китайці за 10 днів побудували окремий госпіталь для коронавірусних. А у нас, вибачте, “сопл… жують” та нічого адекватного не роблять. Зате у мера “все під контролем”. А що – ВСЕ? Жінка народила на землі під обллікарнею, людей класти нікуди-все зайнято. “Риба гниє з голови”-більше сказати нІчого.

Вгору