Через аварію на водопроводі цілий мікрорайон Черкас залишився без води (фото)

11 листопада 2020, 10:44

Аварія на магістральному водопроводі Д400 мм трапилася вчора, 10 листопада, на вул. Сержанта Жужоми. Екскаватор підрядної організації під час виконання робіт з розширення дорожнього полотна знову пошкодив водопровід, внаслідок чого цілий мікрорайон залишився без водопостачання.

Цього разу проблему не вдалося вирішити оперативно - попередня аварія, що так само сталася з вини цього ж підрядника ПП "Дорстрой" декілька тижнів тому, призвела до розриву "кільця" у водопостачанні, а нова мережа ще не добудована.

Наразі працівниками служби з підготовки виробництва КП"Черкасиводоканал" виконуються роботи з виготовлення аварійної вставки у пошкоджений трубопровід. Робітники працювали і вночі, щоб на ранок почати монтаж та відновити водопостачання. На період відсутності водопостачання у двори будинків було направлено автоцистерну з водою.

Зазначимо, що зараз підприємством виконуються роботи з ліквідації аварійної ситуації на ділянці каналізаційного колектора по вул. Хмельницького.

Нагадуємо, що 9 листопада асфальтне покриття провалилося під землю на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та бульвару Шевченка.

За інформацією пресслужби КП "Черкасиводоканал"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору