У Черкасах “мажор” – це взагалі нонсенс, – Олександр Скічко розповів, яким був 10 років тому (відео)

22 листопада 2018, 23:17

У Черкасах "мажор" - це взагалі нонсенс, - Олександр Скічко розповів, яким був 10 років тому (відео)

Відомий телеведучий з Черкас Олександр Скічко розповів, яким він був десять років тому. Своїм стилем одягу в юнацький період він поділився із Катериною Осадчею в програмі "Світське життя".

- Зараз ти такий франт, любиш гарно одягнутися, гарне взуття, зачіска. А яким ти був 10 років тому, у своїй черкаській юності?

- У 10-ому класі я змінив школу, і перейшов зі звичайної школи з поглибленим вивченням англійської. Це була така елітна школа у Черкасах. У Черкасах слово "мажор" - це взагалі нонсенс. У той момент я думав, що я модний дядько, тому що я ходив в костюмах, в мене були різнокольорові сорочки та краватки, в мене був такий костюм, який нагадував шафу, бо був таким рівнесеньким. Фіолетова сорочка, помаранчева, салатова... Якщо зіставити ці фотографії, то людей можна катувати, якщо їх показувати, особливо катувати можна українських дизайнерів. А коли я перейшов до нової школи, то там вже давно використовували гель.

- Ось звідки тяга до гелю?

- Так. Ті діти знали, що одяг можна купувати не на ринку, коли ти стоїш на картоночці і міряєш джинси, а в магазинах. Вони їздили "потусуватися" на вихідні до Києва. Я трохи відчував себе ніяково, бо я був простим хлопцем з черкаського двору.

- Ти почав тягнутися до прекрасного, і вже на випускному вечорі показав себе у всій красі.

- Я достатньо пристойно поводив себе на випускному вечорі, тож, у всій красі я себе не показав.

Вгору