У Черкасах мають демонтувати тимчасові споруди

12 лютого 2019, 19:24

У Черкасах мають демонтувати тимчасові споруди

Сьогодні виконком ухвалив рішення щодо демонтажу 16 незаконних  тимчасових споруд. Йдеться про торгівельні павільйони та кіоски, які свого часу були встановлені самовільно без жодних дозвільних документів, або у яких давно вже сплинув термін. Проте їхні власники  не поспішають оформлювати належні документи, аби працювати у законний спосіб.

Попередньо управління інспектування Черкаської міської ради вже складало адміністративні протоколи на господарів зазначених споруд з вимогою їх самостійно прибрати або узаконити свої об’єкти, оформивши відповідні документи. Проте, як-то кажуть, – віз і нині там. Тож нині міська влада змушена демонтувати зазначені тимчасові споруди примусово.

Такий сценарій очікують незаконні кіоски за адресами:

вул. Б.Хмельницького біля перетину з вул. Гагаріна;

вул. Дашковича, зокрема, біля скверу «Юність»;

вул. Симоненка, 7;

вул. Онопрієнка;

бульв. Шевченка 396/29, 145, 157;

вул. Кобзарській, 97;

вул. Смілянській, 108/2.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Нагадаємо, що на одному з виконкомів було ухвалено рішення «Про заходи щодо створення належних умов для проведення у Черкасах чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року».

Цим документом передбачено утворити робочу групу виконавчих органів Черкаської міської ради з питань створення належних умов для підготовки та проведення у  Черкасах чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року та встановлено порядок її роботи.

Коментарі

Вгору