У Черкасах хочуть створити новий тролейбусний маршрут

27 листопада 2018, 10:43

У Черкасах хочуть створити новий тролейбусний маршрут

На сайті Черкаської міської ради з'явилася електронна петиція з пропозицією створення нового тролейбусного маршруту №7Д. Її ініціювала черкащанка Інна Позюбарова.

- Пропоную розглянути створення нового кільцевого маршруту 7Д, а саме "Просп. Хіміків - санат. Україна" через Південно-Західний район. Адже наразі не існує жодного маршруту, який би з'єднував вул. В. Чорновола (Енгельса) з ПЗР, а маршрутний автобус №6, що проходить частину цього маршруту (ПЗР - обласна лікарня) має інтервал понад 20 хвилин, - йдеться у петиції.

Таким чином жителі міста, які проживають на вул. В.Чорновола могли б без перешкод потрапити в ПЗР, наприклад, в пологовий будинок чи дитячу лікарню. Також поява цього маршруту покращила б транспортний зв'язок з мікрорайоном "Дахнівка", що наразі зовсім не приєднаний до електротранспортного сполучення, - написала автор петиції Інна Позюбарова.

Нагадаємо, що в Черкасах хочуть збільшити кількість тролейбусів на двох маршрутах.

До міськради звернулися черкащани із проханням збільшити кількість тролейбусів на маршрутах №11 та №8. Вони просять додати транспортні засоби на маршрути хоча б у той час, коли люди їдуть на роботу та додому.

Коментарі

юзр сказав:

Звучит не плохо..только видно инвалиды в ”Черкассыэлетротранс,, работают..раз не могут огрызок электролинии для тролейбуса проложить(поворот ЧЕРНОВОЛА-пр.ХИМИКОВ) там где 5ка маршрутка ездит

Тетяна сказав:

Було б добре якщо зроблять такий маршрут. Реально неможливо з Корольова – Сумгаїтської добратися до хім. селища, дитячої стомат. полікліники або Палацу Спорту.

Вгору