У Черкасах юні митці змагалися за “Кубок міського голови”

01 червня 2023, 21:17

У Черкасах відбувся міський конкурс-виставка декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва юних митців «Кубок міського голови». На суд журі представили понад 300 дитячих робіт в різних техніках виконання. Підбиття підсумків та визначення переможців приурочили до Міжнародного дня захисту дітей.

Оцінювалися творчі роботи вихованців позашкільних навчальних закладів міста за різними номінаціями та трьома віковими категоріями. Враховувалися композиція, складність виготовлення, якість, ступінь емоційного впливу.

"Роботи дітей, представлені на виставці, свідчать що наші діти надзвичайно талановиті, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко. – І ми пишаємося, що юні черкасці здобувають перемоги на всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах. Наступного року плануємо розширювати наші загальноосвітні програми, мережу гурткових закладів і позашкільного виховання, оскільки розуміємо: за цим – майбутнє".

Володаркою Кубку міського голови і переможницею конкурсу-виставки за рішенням журі стала вихованка позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради Анастасія Макаренко.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору