Черкащан запрошують на інтерактивну п’єсу-детектив

01 червня 2023, 22:15

Цими вихідними, 3 червня о 17:00, у черкаському драмтеатрі відбудеться другий показ інтерактивного комедійного детективу "Ножиці".

Німецький драматург Пол Портнер написав п’єсу "Ножиці" у 1958 році. У Бостоні цю виставу грають щодня уже понад 35 років. Її зарахували до Книги рекордів Гіннеса як довготривалу немузичну постановку.

Ігор Матіїв

– Унікальність цієї вистави в тому, що вона є інтерактивною. Тобто глядач бере безпосередню участь у дійстві. В одному із черкаських салонів краси відбувається злочин і публіка спільно зі слідчими з’ясовуватиме суть лиходійства, – розповів режисер-постановник Ігор Матіїв.

Із убивством оперної співачки Аврори Мохнатої усе настільки заплутано, що ймовірність правильної відповіді становить усього 20-25%. Місце дії – одна з черкаських перукарень, знаряддя вбивства – ножиці, підозрюваних четверо (або й п’ятеро), і кожен з них має як мотиви, так і алібі.

Сценографію та костюми розробили художники Сергій і Наталка Ридванецькі. Пластику ставив артист балету Руслан Лисінський.

– Мені дуже давно хотілося попрацювати із художниками Ридванецькими. Дотепер я бачив багато їхніх робіт і навіть був особисто знайомий, але не мав щастя з ними втілювати щось на сцені. І нарешті цей момент настав! Вони професіонали у своїй справі і мені здається, що ми розуміли одне одного з півслова. У нас не виникло жодних труднощів, тож результат був хорошим, – зазначив Ігор Матіїв.

Квитки можна придбати в касі театру або за лінком: https://ck.kontramarka.ua/uk/nozici-81396.html

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору