У Черкасах директор підприємства організував незаконне виготовлення і продаж алкоголю

29 червня 2022, 10:38

У Черкасах судитимуть директора підприємства, якого звинувачують у незаконному виготовленні, зберіганні, транспортуванні та збуті алкогольних напоїв.

Слідстом встановлено, що директор підприємства з виготовлення слабоалкогольної продукції організував незаконне виготовлення етилового спирту та алкогольних напоїв. Виробництво здійснювалось на території комплексу нежитлових приміщень у Черкасах, де знаходяться виробничі потужності очолюваного ним підприємства. Згодом незаконно виготовлені алкогольні напої продавали через інтернет-сайт підприємства та мережу спеціалізованих магазинів-кафе.

Обвинуваченому загрожує покарання за ч. 1 ст. 204 КК України у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів; за ч. 2 ст. 204 КК України – у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти  років.

За повідомленням пресслужби Черкаської окружної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Командируйте підприємливого баригу до держави-агресора! Хай там наладить лінію випуску якоїсь “лівої” “настойки боярышника”. Яка-неяка, а користь…

Вгору