У Черкасах думатимуть над тим, як зберегти фізіотерапевтичні кабінети

19 грудня 2019, 16:04

Завдання зберегти фізіотерапевтичні кабінети у черкаських медзакладах поставив перед департаментом охорони здоров’я та медичних послуг міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. 

Справа в тому, що із 2020 року Національна служба здоров’я не буде фінансувати такі послуги.

«Фізіотерапевтичне лікування не визначене в програмі державних медичних фінансових гарантій, і Національна служба здоров’я не буде за це платити у 2020 році. Тому потрібно визначатися: або міський бюджет буде давати гроші, або переводимо на госпрозрахунок – платять самі пацієнти», - говорить головний медик Черкас Олег Стадник.

Певне занепокоєння у містян викликало те, що всі працівники фізкабінету педіатричної амбулаторії другого центру сімейної медицини (колишньої Другої дитячої поліклініки на вул.Кобзарській) написали заяви про перехід у фізіотерапевтичне відділення на базі дитячої міської лікарні.

«Вони не звільнені, просто їм визначене інше місце роботи», - пояснює Олег Стадник.

На останньому засіданні виконавчого комітету міський голова Черкас, дізнавшись про існуючу проблему, дав доручення очільнику департаменту охорони здоров`я та медичних послуг Олегу Стаднику розробити відповідну програму, яка б дозволила фінансувати фізіотерапевтичні послуги з міського бюджету.

«Ми повинні зберегти усі фізіотерапевтичні кабінети у Черкасах. Адже ці послуги потрібні нашим громадянам», - наголосив Анатолій Бондаренко.

За словами Олега Стадника, нині у департаменті на виконання доручення міського голови обраховують кошторисну вартість абсолютно усіх фізіотерапевтичних відділень у Черкасах.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору