У Черкасах дружині загиблого військового вручили нагороду

10 лютого 2023, 18:15

Почесне звання «Захисник України – Герой Черкас» присвоєно Олександру Павлюку (посмертно). У Черкаській міській раді нагороду свого чоловіка отримала дружина загиблого Анжела Павлюк.

Анжела Василівна приїхала для отримання нагороди свого покійного чоловіка з їхнього рідного міста Чернігова. Розповіла, що Олександр Павлюк служив в Управлінні СБУ, зокрема у підрозділі, котрий базувався в Черкасах. У травні 2022 року 48-річний майстер-сержант загинув при виконанні бойового завдання. Похований Олександр Михайлович у Черкасах на Алеї Героїв.

За словами Анжели Павлюк, минулого року через масові обстріли вони не могли поховати її чоловіка у рідному Чернігові. І черкаська міська влада та колеги загиблого максимально сприяли, аби її чоловіка поховали як Героя у Черкасах, а тепер вручили відзнаку.

Нагадаємо, що рішення про присвоєння Почесного звання «Захисник України – Герой Черкас» ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради 29 вересня 2022 року. Ним відзначають безпосередніх учасників бойових дій (жителів міської територіальної громади), які проявили особисту мужність і героїзм та віддали життя за збереження Української державності та мирне майбутнє українців. Це звання отримують і воїни, котрі полягли в боях за Україну в зоні АТО/ООС із 2014 року.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору