У Черкасах для посипання вулиць є 600 тонн солі

09 грудня 2019, 15:07

У Черкасах для посипання проїжджих частин вулиць, тротуарів, майданчиків зупинок громадського транспорту тощо, є близько 600 тонн солі та достатня кількість піску. Про це на ранковій нараді у міського голови повідомив директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

- Відповідно до проведеного на початку цього року тендеру, закупили й передали на відповідальне зберігання підряднику близько 700 тонн солі, зараз залишилося 600 тонн. Пісок теж завезли та про всякий випадок вже змішали з сіллю, - повідомив Мельник.

З його слів відомо, що на сьогодні працівники «ЧЕЛУАШ» працюють відповідно до розробленого графіка.

Також визначили працівників, які відповідають за чищення та посипання соляно-піщаною сумішшю всіх у місті спусків, сходів та зупинок громадського транспорту. На прибиранні зелених зон працює дві бригади.

Місто поділили на сім маршрутів, де щодня, включно з вихідними, виходить техніка. Також по графіку працівники підприємства перемуровують та чистять зливову каналізацію.

- Маємо надію, що за збереження такої погоди, як нині, нам вдасться завершити асфальтування на вул. Першотравневій, де залишились нарізані карти на 100 тонн асфальту, - зазначив директор КП «ЧЕЛУАШ».

Поділитись

Коментарі

Вгору