Через трагедію в Одесі черкаські освітні заклади перевірять позапланово

09 грудня 2019, 14:34

ліквідація наслідків пожежі в Одесі

Усі дитячі садки, школи, коледжі та вищі навчальні заклади, що є у Черкасах позапланово перевірять фахівці ДСНС, щоб з'ясувати стан протипожежного захисту.

Про це під час ранкової наради в міськраді повідомив начальник Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС у Черкаській області Андрій Хижняк.

- Минулого тижня в Одесі трапилася трагічна подія. Загинуло понад 10 осіб. У зв’язку з цим у закладах освіти Черкас потрібно провести додаткові інструктажі відносно питань безпечної евакуації. Також прошу провести інструктажі відносно новорічних свят і бути всім готовими до позапланових перевірок. А керівників комунальних підприємств прошу завжди бути на зв’язку і у разі виникнення надзвичайної ситуації бути готовими надати рятувальникам на їхню вимогу комунальну техніку, яка може знадобитися для ліквідації пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, – сказав Хижняк.

Міський голова Черкас негайно дав доручення відповідним структурам Черкаської міськради забезпечити виконання вимог відповідальних працівників ДСНС.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору