У Черкасах для юних переселенців та місцевих дітей влаштували свято перед початком навчального року (ФОТО)

30 серпня 2022, 09:47

Для дітей-переселенців та маленьких черкащан, які проходять реабілітації в санаторіях Черкащини, влаштували низку спортивно-пізнавальних заходів присвячених початку навчального року. Всього на свято завітало близько 150 дітей.

На базі обласного комунального санаторію “Сосновий бір” для дітей облаштували кілька локацій. Зокрема, спортивні: фехтування, бокс, волейбол, футбол, спортивне орієнтування тощо;

Для учасників заходу проводили й пізнавальні майстеркласи: вчили ліпити з глини, створювати ляльки-мотанки та анімацію на піску. Дітей навчали флористиці, рукоділлю та робототехніці.

Також під час заходу працювали аквагримери та аніматори.

- Захід створений для того, щоб на обличчях дітей з'явилися посмішки, радісні емоції та гарні спогади про Черкащину, - розповів голова Черкаської облради Анатолій Підгорний. - Ми хочемо, щоб серпень 2022 року запам'ятався тим дітям, для кого Черкащина стала тимчасовим місцем проживання через війну, приємними емоціями та подіями.

Валерія з Лисичанська разом із трьома дітьми живе у Черкасах уже 5 місяців. Каже, що тут прийняла її родину прийняли чудово.

- Виїхати з Лисичанська було важко, їхали й евакуаційними автобусами, чим завгодно, аби вибратися. Добиралися сюди добу. Тут у нас знайомі, тому направили в Черкаси. Черкащина прийняла нас чудово, - говорить Валерія.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору