У Черкасах діти прийшли на мітинг, щоб підтримати одного з кандидатів за 100 грн? (фото, відео)

17 квітня 2019, 18:52

У Черкасах на Соборній площі близько 17.00 зібралося близько 100 осіб на підтримку кандидата в Президенти України Володимира Зеленського. Учасники акції, віком від 14 до 20 років, тримають у руках плакати: "Задаємо питання Порошенку", "Настав час - відповідати, Порошенко!".

Поряд з учасниками розміщені валізи з написами: "Березенко - чемодан, вокзал, в'язниця", "Зубко - чемодан, вокзал, тюрма". Втім, відповісти на запитання, про кого йде мова на написах, мітингувальники не змогли.

Координатори акції відмовляються спілкуватися з пресою та відповідати на запитання громадськості, з якою метою організовано акцію. Однак журналісту "Про все" все ж вдалося поспілкуватися з дівчиною Наталею, яка назвала себе координатором заходу. Вона повідомила, що координує дії мітингуючих, які стихійно зібралися через оголошення в соцмережах і хочуть поставити запитання Порошенку.

Крім того, дівчина зазначила, що вони збирають питання до кандидата Порошенка і передають їх у штаб Зеленського.

Представниця громадськості Ірина Макідон зачитала запитання громадськості до чинної влади.

- Мета нашої акції – передання запитань українського народу, щоб Зеленський міг задати Порошенку і їх уже передали до штабу, потім віддадуть до центрального штабу. Організувався народ сам, ми лише підготували плакати. Ми вважаємо, що у Володимира Зеленського є більше шансів задати ці питання діючому президенту. Якщо народу Порошенко не відповідає, то, можливо, він відповість своєму опоненту. Я не знаю, що там прпонували у соцмережах, у мене не було часу зайти і почитати, бо займалися організацією, - зазначила Ірина.

Учасники акції практично не йдуть на контакт із журналістами та не можуть повідомити, з якою метою вони тут зібралися і які запитання хочуть пставити Президенту.

На акції присутні близько 15 правоохоронців, які в коментарі журналісту "Про все" розповіли, що повідомлення про акцію до них надійшло з Києва, у документі зазначено, що організатором заходу є громадянка Дзюбенко.

Один з учасників акції розповів, що в Інстаграм їм обіцяли заплатити за участь в акції по 100 гривень. Але грошей так і не дали.  Натомість організатори акції цю інформацію спростовують.

По завершенні акції координатори хутко зникли. Наразі по місту ходять групи дітей і шукають організаторів, щоб забрати обіцяні кошти.

Ще один учасник акції, який відмовився називати своє ім’я, також розповів, що йому пообіцяли 100 грн за участь в акції, але коштів так і не заплатили.

За 15 хв після завершення мітингу поблизу ресторану швидкого харчування МкДональд’с учасники заходу спіймали одного із організаторів, вимагали повернути обіцяні кошти й намагалися групою застосувати до особи фізичну силу. Однак перехожі їх зупинили. Організатор втік у невідомому напрямку.

Коментарі

прокурор сказав:

А почему ему не отбили голову?

Сергей сказав:

Самый главный вопрос Порошенку — как так получилось, что марионетка беглого олигарха, который шутил по телеку про тупых хохлов и до сих пор имеет бизнес в россии, и недвигу в Ялте, и финансирование от ГРУ РФ — в настоящий момент баллотируется в президенты Украины.
Почему его сразу не лишили гражданства, как только он открыл свой рот с “шуткой” про Украину-проститутку.

Дмитр сказав:

порохоботы возбудились! Через пару деньков гаплык вашем кумиру-жулику

Вгору