На Черкащині вандали пошкодили “Пагорб Слави”

17 квітня 2019, 19:21

На Черкащині вандали пошкодили "Пагорб Слави"

У Тальному почастішали випадки вандалізму. Днями від рук вандалів постраждав Меморіальний комплекс «Пагорб Слави».

А нещодавно здійснена чергова руйнація: на території культурно-оздоровчого комплексу "Співоче поле" була пошкоджена дерев'яна  лавочка  й на дитячому майданчику три фанерних стільці, вирвано з місця та ушкоджено частину дерев'яної конструкції пісочниці, вирвано п'ять урн для сміття, пошкоджено накриття трибун на футбольному полі зі штучним покриттям, спущено та частково зірвано прапор України на флагштоку. Фанерний макет літака та дерев'яна частина з металевими поручнями від гойдалки взагалі були відсутні.

 

Робоча група, до якої входили працівники сектору та відділу жилово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради 11 квітня склали акт обстеження з місця події та оцінили суму збитків, яка складає 4 063, 68 грн. Винні особи знайдені, над цим фактом працює Тальнівський ВП Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області.

15 квітня  на території  Меморіального комплексу «Пагорб Слави»  виявлені нові факти вандалізму в громаді: зруйнований квітник, знесені бетонні плити підпірної стіни. Руйнівники, думаючи, що монумент  зварений із міді й являє собою велику матеріальну цінність, пошкодили постамент пам’ятника з метою здачі уламків  на брухт. На розчарування вандалів,  основа пам’ятника покрита жерстю з надзвичайно тонким шаром мідного напилення та не має попит у збирачів металу.

16 квітня  дорогою  до Мошурова  побитий металевий профіль конструкції автобусної зупинки та поламаний дорожній знак «увага», який встановлюють перед залізничним переїздом.

Читайте такожНа Черкащині вандали нищать цвинтар. 

Поділитись

Коментарі

Вгору