Поблизу Соснового бору в Черкасах дуб привалив два автомобілі (ВІДЕО)

10 серпня 2022, 11:50

Поблизу Соснового бору в Черкасах дерево впало на дві автівки. Інцидент трапився сьогодні, 10 серпня, навпроти Першої міської лікарні.

Новопризначений керівник КП "Дирекція парків" Геннадій Шевченко у коментарі "Про все" розповів, що ці два автомобілі стояли у непризначеному місці, не доїхавши 20 метрів до парковки.

- На цьому місці дорожники фрезою знімали асфальт і трохи розхитали дуба, що ріс поруч. Дерево не було визнане аварійним, тому що належить до природно-заповідного фонду, воно було зелене. Так, трохи трухляве було. Але проблема в законодавстві: ми можемо лише бетонувати та підпирати дерева природно-заповідного фонду, але не маємо права їх зрізати. Дуб - особливо цінна порода, - говорить Шевченко.

Під час інциденту ніхто з людей не постраждав, а власники автівок поки що не висловлювали претензій до комунального підприємства.

- Екологи, техніка та пилки на місці, працюють також робітники КП "Міськсвітло", місце розчищаємо, - каже директор підприємства.

Також Шевченко зазначив, що зараз "Дирекція парків" буде переобстежувати дерева.

- Будемо порушувати це питання виконкомі, щоб у нас більше не виникало прикрих випадків, - додав він.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору