У Черкасах чиновнику оплачують із бюджету машину з водієм за 265 тис грн

17 грудня 2021, 10:27

Начальнику управління інспектування Черкаської міськради Станіславу Коломійцю бюджет оплачує оренду небюджетних автівок з водієм.

Про це свідчать закупівлі на Прозоро, пише Кропива.

Для очільника управління Станіслава Коломійця відповідні послуги почали надаватися наприкінці вересня 2020 року. Згідно укладених угод, послуга надається в робочий час робочих днів тижня.

До кінця 2020 року чиновника возив автомобіль Хонда Акорд за 82 тис. грн.

Протягом 2021 року — автомобіль Honda Pilot за 265 тис. грн.

Очікувана вартість закупівлі таких послуг на 2022 рік складає 395 тис. грн. Згідно тендерної документації заплановано орендувати автомобіль Jeep Grand Cherokee не раніше 2017 року випуску.

Нагадаємо, як повідомляв Коломієць у коментарі Про все, управління замовляє відповідні послуги після того як було спалено його особисту автівку. Також він додав, що орендованим автомобілем користується все управління інспектування. Водночас, як зазначав чиновник, у тролейбусі їздити він не буде.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

мєсний :

А за які такі заслуги вельмишанований користується таким службовим транспортом? Дешевше було б придбати на весь міськвиконком один народний автомобіль (ЗАЗ, Славута) і ним користуватися. Чи є необхідність такі дорогі автомобілі використовувати на поїздки з вул.Б.Вишневецького, 36 до бул. Шевченка,185? Совість втратили зовсім!!!

Володимир :

А чому не в лікарню? 17.12 в 0.30 мені потрібно було оглянути дитину з опіком.Чому я повинен віддавати свої гроші на таксі?

Алла :

То нехай ходе пішки!

Злой :

@хуел совсем?! Тв@рь @буч@я! Ходи пешком, мр@зь!!!

Рома :

Пішко ходи

Кукин Василий :

Прдлагаю чиновникам нашим ездить на нормальных авто …. а не на запорожцах … финансово мы люди поможем….

Матрона :

По 1000 грн с каждого жителя Черкасс тянут. Зато пенсионерам нет льгот в автобусах, надо 7 грн платить,

Діма :

Близько тисячі в день. За таке авто з водієм – нормальна ціна. Чи доцільні такі витрати на таку імпотентну службу – питання. Без предвзятощів до Коломійця

Эвген :

Мы в Европу движемся! Там все чиновники используются общественным транспортом. А нашим клоунам не ведьме со всеми ездить

серій :

в автобусі їздимо ми ніщиброди,а вельможі не гоже об холопів пачкатись.Гіднісь не на майдані народжується,а ось в таких прикладах.

ЧеЕксперт :

Розрахувати це ЧМ О з займаної посади! Ти диви, як вдало можна транжирити податки українців. А пенсіонери повинні з голоду пухнути і фіг хто підійде в лікарні без грошей. Сук и, та й все!

Алекс :

Це негідно

Міла :

В тролейбусі їздити не буде велика цяця то ходи пішки або купи собі велосипед, чому ж тобі люди повинні оплачувати зі свого карману?що ти такого зробив і робиш , трутень ти .гнати таких чинників с**ним віником.

Вгору