У Черкасах чоловіка безжально побили, щоб пограбувати

30 липня 2020, 19:12

фото тематичне

Зловмисник на території одного з навчальних закладів міста Черкаси, а після - вдома у потерпілого побив його палицею, дерев’яним стільцем, руками та ногами задля заволодіння комп’ютерною технікою. Після вчинення кримінального правопорушення підозрюваний з місця події зник.

 З метою запобігання спробам підозрюваного переховуватися від органів досудового розслідування, знищити речові докази та вчинити інше кримінальне правопорушення Соснівським районним судом міста Черкаси правопорушнику обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Черкаською місцевою прокуратурою  здійснюється нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу) Кримінального кодексу України.  

Зазначимо, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у виді   позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору