У Черкасах боржники за світло отримають смс

25 листопада 2022, 17:45

Україна продовжує зазнавати постійних ударів по об'єктах енергетичної структури, тому в ці дні своєчасна оплата рахунків споживачами стає критично важливою. Вчасна оплата рахунків – можливість закупити електроенергію у необхідній кількості та забезпечити ремонт електромереж області.

Сьогодні ті споживачі, хто з певних причин не оплатив рахунки за спожиту електроенергію, отримають СМС-повідомлення з нагадуванням про заборгованість.

У ТОВ "Черкасиенергозбут" просять тих споживачів, які не оплатили рахунок у цьому місяці, зробити це якомога швидше. Також громадяни, які оплатили рахунок, але все одно отримали повідомлення про наявний борг, мають знати, що причин цього є декілька:

• по-перше, номер телефону у базі Товариства може не відповідати особовому рахунку. Виправити це дуже легко, звернувшись до кол-центру;

• по-друге, платіж міг затриматися у дорозі і кошти ще не встигли потрапити на особовий рахунок. Таке явище частіше спостерігається при оплаті через пункти прийому платежів АТ «Укрпошта» (тут кошти можуть надходити протягом 7 робочих днів), втім, у зв’язку з воєнним станом, затримки можуть виникати і при оплаті через інші сервіси. Тому в такому випадку варто просто зачекати – одразу після надходження кошти у повному обсязі будуть зараховані на особовий рахунок.

• по-третє, при здійсненні оплати могла бути допущена помилка (наприклад, невірно вказано особовий рахунок). У такому випадку слід звернутися до свого Центру обслуговування споживачів чи установи, де було здійснено платіж, для виправлення помилкової оплати.

За інформацією пресслужби ТОВ "Черкасиенергозбут"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору