Черкащанам пояснили, чому не можна перекрити опалення у під’їзді

25 листопада 2022, 16:58

Фото тематичне

Із проханнями вимкнути опалення у під’їздах досить часто звертаються мешканці багатоквартирних будинків у Черкасах. Однак таке прохання не можливо виконати.

Зазвичай співвласники думають, що, зекономивши на опаленні місця загального користування у будинку, вони отримають меншу суму в платіжках за тепло. Однак це – хибна думка.

По-перше, якщо не опалювати під’їзд ізсередини, то це призведе до промерзання суміжних квартир.

– Як тільки вимкнеться тепло на спільних батареях у під’їзді, у сусідніх помешканнях відразу почне падати температура. І залежно від проєкту будинку це можуть бути як спальні кімнати, так і кухні. Тобто бажання не опалювати під’їзд нашкодить самим же мешканцям, – говорить головна інженерка УК "Нова Якість" Катерина Папуша.

По-друге, від перепаду температур на стінах з’явиться пліснява. І тут уже справа не лише в сумах за тепло, а й у шкоді здоров’ю.

"Будинок, а не лише квартири, має бути теплим ізсередини. Тому радимо стежити за тим, щоб усі мешканці дбали про це: зачиняли вхідні двері та вікна на сходових клітинах і не намагалися відключити батареї в під’їздах", - інформують у пресслужбі УК "Нова якість".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Жанна :

В третьем подъезде дома по ул. Смелянской 97, уже который год нет отопления лестничной клетки. Сколько не обращались об восстановлении отопления – никто ничего не делает. А ведь мы плотим за отопления мест общего пользования. даже в этом году в Новую Якость была подана заявка, но сантехник не торопиться что=то делать.

Вгору