У Черкасах безпечно відпочивати можна на трьох комунальних пляжах

16 червня 2023, 09:39

У Черкасах розпочався сезон літнього відпочинку біля води. Результати перевірки показали, що до функціонування готові три комунальних пляжі Черкас: Митницький, Казбетський і Соснівський-1.

Тут здійснено водолазне обстеження та очищення від сторонніх предметів дна акваторії, відведеної для купання. Проведена рекультивація піску. Прибережна смуга очищена від водоростей та залишків рослинного походження. Покошено траву та здійснено санітарну обрізку дерев.

Організовані сезонні рятувальні пости. Щодня на них чергують по троє рятувальників із 10.00 до 19.00. Ці комунальні пляжі обладнані парасольками, перголами, лавочками, урнами, роздягальнями та шезлонгами. Працюють громадські вбиральні та душові установки.

Фахівці проводять дослідження якості річкової води і піску. У разі невідповідності їх гігієнічним нормативам, на пляжах розміщують таблички «Купатися заборонено!». За результатами останніх досліджень, вода на цих комунальних пляжах наразі відповідає гігієнічним нормам.

«У 2022 році на водних об’єктах Черкас загинуло 7 осіб. Основними причинами загибелі людей на воді були порушення елементарних правил поведінки: купання у стані алкогольного сп’яніння та купання у не відведених для цього місцях. Тому заради вашої безпеки радимо відпочивати у офіційно дозволених місцях – наразі це три комунальних пляжі», - зазначає начальник управління цивільного захисту Юрій Панченко.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору