“Ми не будемо топтатися по патріарху”: митрополит Феодосій скаржиться на активістів і те, що поліція його не захищає (ФОТО, ВІДЕО)

11 червня 2024, 12:22

Судове засідання у справі очільника Черкаської єпархії УПЦ московського патріархату митрополита Феодосія (Дениса Сінігірьова), яке мало відбутися сьогодні, 11 червня, перенесли.

Сьогодні мали допитати свідків, проте вони не з'явилися до зали суду, тому суд перенесли на 11 годину 27 червня.

Перед початком судового засідання під Будинком правосуддя зібралися громадські активісти та прихожани московського патріархату.

У залі суду митрополит Феодосій попросив вжити заходів "щодо припинення провокацій, які відбуваються під судом".

— Поліція не справляється. Навіть коли ми заходимо до приміщення, так звані активісти під ноги кладуть зображення патріарха Кіріла. Я не буду топтатися по зображенню патріарха. Правоохоронні органи не можуть чи не хочуть захистити прихожан православної церкви. Поліція не давала прибрати зображення Кіріла, а ми не будемо топтатися по патріарху, — сказав Феодосій.

— Вже є наслідки таких дій, одна людина отримала ушкодження — в неї зламана рука. Також сьогодні відсутня захисниця підсудного Гріденко, її штовхнули минулого разу, в неї пошкоджені ноги, — додав адвокат Феодосія Володимир Юдін.

Водночас юрист Мирослав Тараненко зазначив, що жодних насильницьких дій з боку молоді та активістів під час минулого засідання не було.

— Навпаки тиск здійснюється на активістів. Це люди, яким не байдуже майбутнє України. Активісти та молодь поводять себе без насильницьких дій, — сказав Тараненко.Під час мітингу після судового засідання, автівка, в якій мав їхати митрополит Феодосій, наїхала на ногу громадському активісту, до нього приїхала швидка.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Марина :

Чому повинні цим займатися небайдужі активісти,а не держава з юристами та судами?!?!?!Чого чекати в Україні після війни,коли порядком і не пахне!!!

Вгору