Стало відомо, що буде у колишній будівлі Черкаської інфекційної лікарні

11 червня 2024, 12:05

Черкаська міська інфекційна лікарня невдовзі остаточно "переїде" на іншу адресу. Приміщення по вулиці Самійла Кішки передадуть Третій міській лікарні.

Про це в коментарі журналістам Про все розповіла виконувачка обов'язків директора департаменту охорони здоров'я ЧМР Лілія Маліщук.

"Теперішня будівля інфекційної лікарні це фактично будівля Третьої міської лікарні, - пояснює посадовиця. - Тобто, вони орендують приміщення. Коли закінчиться ремонт і реконструкція на Перемоги, 16/1, вони повністю переїдуть туди. А ту будівлю віддадуть Третій лікарні. В неї зараз дуже багато пакетів Національної служби здоров'я. Тому вони просто розширять свої послуги на тій території, де є інфекційна лікарня. Тобто, жодної мови, аби продати ту територію, не може навіть іти".

Які конкретно відділення будуть у колишньому приміщення інфекційної лікарні, поки не відомо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Знищити не можна зупинитись.Кожен поставить кому в цьому реченні на свій розсуд.Дуже багато років в цьому приміщенні рятували дітей(і продовжують це робити кваліфіковані лікарі).Скрізь зроблений ремонт (в тому числі,за кошти батьків).Все облаштовано під потреби пацієнтів,з розумом і на перспективу(окремі палати для важких інфекційних хвороб).Поруч,можна гуляти,не наражаючи на небезпеку оточуючих.Дитяча інфекційка це окремий заклад,який непотрібно змішувати з іншими.Але,очевидно,діти не мають права на лікування,а лікарня-на продовження функціонування в цьому приміщенні.Невже чиновники такі впевнені,що їхні діти і онуки ніколи не потраплять до цієї установи?Як кажуть,не зарікайся!!!

Вгору