У Черкасах 16-річну студентку підозрюють у вбивстві своєї дитини (відео)

07 листопада 2018, 20:50

У Черкасах 16-річну студентку підозрюють у вбивстві своєї дитини (відео)

У Черкасах підозрюють 16-річну студентку у вбивстві своєї дитини. Минулого тижня в картонній коробці знайшли тіло маляти з колотими ранами біля серця, а за кілька днів знайшлася і ймовірна матір. Припускають, що дівчина від усіх приховувала свою вагітність. Не виключають, що вона сама вбила свого сина. Про це інформують у сюжеті програми "Сьогодні".

Керівництво навчального закладу, якому належить гуртожиток, переконує: не знали нічого про вагітність своєї шістнадцятирічної студентки. Про неї вона їм не повідомляла і за допомогою не зверталася.

На шостому місяці вагітності, як розповідають медики, у дівчини почалася сильна кровотеча – тоді на світ, напевно, і з'явився хлопчик. Зі слів поліції, студентка народила сама.

Далі – їй стало погано, вона нібито викликала швидку і поїхала сама до лікарні. Медики кажуть: і їм не говорила ні про вагітність, ні про залишену в гуртожитку дитину.

Наступного дня виявили тіло дитини. На грудях недоношеного хлопчика медики виявили кілька колотих ран – і відразу ж подзвонили правоохоронцям.

Неповнолітня породілля все ще перебуває в лікарні, і ситуацію поки не коментує. Якщо слідство доведе, що саме вона вбила свою дитину, їй загрожує п'ять років в'язниці.

Черкассы сказав:

За что 5 лет это ее право убить!!! Это еще не человек!!! Плюс это позор для нее что рогатки роздвинула. Так что правильно что убила а вот что мусора докулупвлись к ней это беспредел

Ольга сказав:

Что значит “правильно убила”? Это что, таракан? Или муха? Это-человечек! Если бы вызвала скорую и родила в роддоме, написала бы отказную и всё было бы без последствий. А так – дитя убила и себе судьбу покалечила.Хотя, что она могла соображать в той ситуации да в 16 лет?..

Киев сказав:

Больше всего в этой ситуации поражает, что взрослые тетки и дядьки ничего якобы, не видели и не замечали.

Вгору