У Черкасах з’явиться комунікаційна платформа, щоб зробити місто відкритим

07 листопада 2014, 12:48
10696242_380684708766879_5787124377411700534_n

Фото: Про все

Міський голова Сергій Одарич, президент Міжнародної благодійної організації "Фонд Східна Європа" Віктор Лях і голова ЧОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» Микола Макуха щойно підписали «Меморандум взаєморозуміння про співпрацю в рамках реалізації спільного проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» у м. Черкаси».

Про це інформує кореспондент Про Все.

Тепер і Черкаси приєдналися до проекту, який дає можливість громадянам використовувати новітні інформаційні технології для взаємодії із владою міста.
Завдяки комунікаційній  платформі «Відкрите місто» жителі зможуть повідомляти владі про проблеми вуличної інфраструктури та отримувати зворотній зв'язок щодо роботи над їх вирішенням. Такий ресурс повинен наблизити владу до народу, створити дієвий механізм їх взаємодії у вирішенні найбільш гострих місцевих проблем у сфері ЖКГ, благоустрою, утримання територій тощо.

На сьогодні платформа «Відкрите місто» успішно працює у восьми містах України.

- Яким би геніальним не був міський голова (попередній, нинішній чи майбутній), яким би продвинутим не був депутатський корпус, але життя в місті - на стільки багатогранна річ, що група людей цим управляти не може. Чим більше людей буде залучено до цього, тим буде краще для міста. Доступ широкого кола людей до інформації, до проектів рішень, можливість самостійного напрацювання проектів рішень, обмін з чиновниками інформацією і сигналами - це те, що сьогодні потрібно розвивати. Я хотів би щоб цей проект максимально швидко був впровадженний у життя, - зазначив мер Черкас Сергій Одарич.

За словами президента Міжнародної благодійної організації "Фонд Східна Європа" Віктора Ляха з 32 заявок Черкаси стали одним із чотирьох міст, яке відібрали для участі у проекті.

- Одним із критерієв відбору була відкритість влади у роботі з громадськими організаціями. Черкаси є особливими. Ми отримали цілих три заяви від черкаських громадських організацій, кожна з яких була підписана мером. Із цього можна зробити висновок, що влада тут відкрита до народу, - розповів Віктор Лях.

Мета проекту: зробити місто комфортнішим для черкащан. Для міської влади - це спосіб здешевленя процедури обробки сигналів, економія фінансового і людського ресурсу.

Для реалізації цього проекту не будуть залучатися бюджетні кошти, комунікаційна платформа впроваджується за фінанасової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Полное обслуживание Вашего iPad на http://www.apple-service.kiev.ua/ipad-repair/ipad-display-repair.html . Ремонт, установка официальных програм AppStore и много другое.

Поділитись

Коментарі

Вгору