У Черкасах знову перенесли прем’єру “Танго Марії”

06 червня 2016, 22:00

афиша (1)

Черкаський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка переносив прем’єру вистави “Танго Марії” вже двічі: спочатку з 15 червня на 22, а тепер на 23, пише УНН-Центр.

Мюзикл на музику аргентинського Астора П’яццоли планувалося показати черкащанам 15 червня. З об’єктивних причин (театр змушений виступати на чужих майданчиках, прем’єра планувалася в приміщенні обласної філармонії) її перенесли на 22 червня, а згодом — на 23 червня. Оголошення про це висить на вході до театру.

Головна культурна подія червня прем’єра «Танго Марії» створена за мотивами однойменного твору видатного аргентинського композитора, засновника напрямку «танго нуво» Астора П’яццолли. Лібрето черкаського поета Олексія Юріна.

Головна героїня твору Марія - молода, чарівна мілонгітта, «жінка кабаре» - «нічна квітка насолоди», яка зустрівши справжнє кохання гине від рук ревнивців та заздрісників. Долаючи кордони смерті, закохані возз’єднуються.

У історії життя Марії композитор метафорично відтворив історію становлення самого жанру танго. Свого часу, саме Астор П'яццолла відродив танго, що переживало кризу у зв’язку з появою поп- і рок-музики, створивши новий напрямок «танго нуво» (нове танго). Оперіта «Марія де Буенос-Айрес» стала новим етапом у розвитку жанру танго. Оперіта – це жанр створений композитором А. П'яццоллою і лібретистом Орасіо Ферерро, вона комбінує в собі риси опери (мюзиклу) та середньовічної містерії. Найголовнішим виразним засобом у вирішенні вистави є танго. У виставі, де лунатиме жива музика пристрасного танго, беруть участь до 30 акторів та музикантів театру.

Коментарі

Вгору