У Черкасах на будівлі залізничного вокзалу з’явилась меморіальна дошка загиблому АТОвцю

06 червня 2016, 22:57

Безымянный

Герої не вмирають. Вони залишаються у пам’яті людській. В ці вихідні на будівлі залізничного вокзалу в Черкасах з’явилась меморіальна дошка Володимиру Ложешнікову, добровольцю батальйону «Донбас», який загинув під Іловайськом у серпні 2014-го. Свого часу він був заступником начальника карного розшуку Соснівського району, балотувався у депутати Черкаської міської ради, займався підприємницькою та волонтерською діяльністю. За віком Володимир не підлягав мобілізації, але за покликом серця прийшов до військкомату, аби захищати незалежність і територіальну цілісність України, інформує ЧСН.

Веселий, компанійський, чуйний… Таким Володимира Ложешнікова згадують рідні, колеги й бойові побратими. У важкі хвилини він завжди знаходив слова для підтримки інших, щиро радів успіхам друзів і членів родини. Від початку конфлікту з Російською федерацією чоловік здогадувався, що доведеться боронити Батьківщину зі зброєю в руках.

Олена Ложешнікова зізнається: намагалась відмовити чоловіка йти на війну. Але переконання, що тут він зможе зробити більше для спільної перемоги, не діяли. Він просто не міг вчинити по-іншому.

Навіть там, на передовій, Володимир намагався по-батьківськи опікуватися молодими побратимами.

Життя етнічного росіянина Володимира Ложешнікова із позивним «Ест» обірвалось 31 серпня 2014 року. Він був двічі пораненим під Іловайськом, і хоча міг евакуюватися, залишився із побратимами. Потрапив у полон до російських військових і помер від ран, оскільки не отримав належної медичної допомоги.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Володимир Ложешніков був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Його ім’ям названо вулицю у Черкасах, колишню Крупської. Тепер пам’ять про бійця зберігатиметься й завдяки цій дошці на будівлі залізничного вокзалу.

Поділитись

Коментарі

Вгору