У Черкасах знову кадровий скандал

04 квітня 2014, 20:00

Близько сотні представників Народної самооборони в камуфляжі оточили сьогодні, 4 квітня, приміщення Головного управління Міндоходів у Черкаській області, вимагаючи відставки новопризначеного голови відомства Володимира Коломійця, інформує Vechirka.net.

Міністерський наказ про призначення Володимира Коломійця виконувачем обовʼязків начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області був підписаний 2 квітня. У 2010–2013 рр. він обіймав посаду першого заступника голови, в.о. голови Державної податкової служби області. А із квітня минулого року донедавна очолював Головне управління Міндоходів у Миколаївській області.

Саме його співпраця із колишньою владою, зокрема з екс-головою ОДА Сергієм Тулубом, обурила самооборонців та представників опозиції.

До приміщення податкової самооборонців намагалися не впустити чоловіки у цивільному, які не представлялися. Активісти впізнали деяких із них: за їхніми словами, ці люди возили «тітушок» на Антимайдан до Києва і контролювали нелегальні склади із горілкою, які нещодавно виявив «Правий сектор».

– До цієї людини у нас дуже багато запитань, але на жодне з них немає відповіді. Представники народної ради, самооборони та громадськості разом із податківцями завтра планують обговорити і остаточно вирішити питання його призначення, – зазначив голова черкаської Народної самооборони Геннадій Шевченко. 

Сам Володимир Коломієць переконує, що він іде на посаду як незаангажований фахівець, і розуміє невдоволеність активістів його кулуарним призначенням, без врахування думки громадськості.

Водночас черкаські «ударівці» зазначають: повернення Коломійця на займану посаду нема чого й обговорювати.

– «УДАР» дає три дні на те, щоб Володимир Коломієць написав заяву на звільнення. Інакше попереджаємо, що силоміць винесемо його з кабінету, – заявив заступник голови міської організації «УДАРу» Дмитро Личко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору