Черкаські медики допомагають військовослужбовцям

04 квітня 2014, 21:01

Черкаські медики та колектив Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації вирішив перерахувати одноденний заробіток на потреби військовослужбовців. Загальна сума перерахувань наразі склала 235,1 тис. грн.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Брожик, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– Так, колективами Департаменту й таких обласних закладів, як: онкологічний диспансер, стоматологічна поліклініка, протитуберкульозний диспансер, центр медико-соціальної експертизи на зібрані кошти у розмірі 136,5 тис. грн. буде придбано бронежилети для військових навчального центру «Оршанець» Державної прикордонної служби України, – зазначив Володимир Брожик. – Одноденний заробіток працівників обласної лікарні (98,6 тис. грн.) перерахують на рахунок Збройних Сил України.

За словами Володимира Леонідовича, трудові колективи усіх установ за бажанням приймали рішення щодо перерахування коштів на поліпшення та укріплення обороноздатності держави.

– У такий складний для держави час ми повинні підтримувати нашу українську армію, яка стоїть на сторожі територіальної цілісності й суверенітету України, тому медики вирішили зробити особистий внесок у вирішення нагальних потреб військових, – наголосив директор Департаменту.

Установи охорони здоров’я області і надалі перераховуватимуть кошти на потреби військовослужбовців України.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору