У Черкасах змагаються бригади “швидких” з усієї країни та з-за кордону (фоторепортаж)

30 травня 2018, 16:44

Сьогодні до Черкас з’їхалися медики майже з усієї України. З 29 травня по 3 червня в Черкасах будуть проходити Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги “Черкаські медичні ралі – 2018”. Окрім українських команд в змаганнях беруть участь представники Польщі та Литви.

Урочисте відкриття змагань відбулося на Соборній площі, де зібралися всі екіпажі “швиких”, які беруть участь в змаганнях. Всього між собою змагаються 36 команд, з яких 5 — черкаські. Чотири області участі в змаганнях не взяли.

— В нас буде 14 завдань. Вони всі різні за складностями та ситуаціями, але з усіма такими ситуаціями учасники стикаються щодня. Ми кожного року проводимо такі змагання, щоб побачити, в якому стані знаходяться наші фахівці, — розповів експерт МОЗ України з екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Віталій Крилюк.

Одночасно із змаганнями в Черкасах також проходять і потужні медичні конференції із залученням іноземних спеціалістів.

— Я вважаю, що це подія, яка дійсно варта великої уваги. Такого масштабного медичного форуму разом із ралі у нас ще не відбувалось. У нас одночасно з  Всеукраїнськими змаганнями бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю „ Черкаські медичні ралі-2018 “ відбувається п’ять дуже інформативних медичних форумів та семінарів, — повідомив директор КУ “Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради” Ігор Фесун.

 

Після офіційної частини водії відправилися до Черкаського аеропорту, щоб позмагатися у вправності керуванням автомобілями, а екіпажі відправилися на конференції.

За результатами всіх етапів змагань буде визначено команду-переможницю, яка отримає нагороду — поїздку за кордон.

 

Олександра сказав:

Віталій Крилюк, а не Кирилюк

Павло сказав:

Віталій Крилюк – виправте, будь ласка в тексті

Вгору