СБУ припинила діяльність масштабного міжрегіонального конвертаційного центру

30 травня 2018, 16:48

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом понад двісті мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ в Черкаській області.

Оперативники Управління СБ України у Черкаській області встановили, що ділки надавали послуги з відмивання грошей та мінімізації податків комерційним структурам із Черкащини та Київщини. Співробітники спецслужби задокументували, що через безтоварні фіктивні операції зловмисники вивели у тінь понад двісті мільйонів гривень, зокрема будівельних компаній та представників агробізнесу.

Під час обшуків в офісних приміщеннях конветрцентру правоохоронці вилучили майже два мільйони гривень готівки, понад двадцять п’ять печаток підприємств з ознаками фіктивності, фінансово-господарську документацію, комп’ютерну та офісну техніку, яка доводить здійснення ділками протиправних оборудок.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії. Операція проводилася спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

 

 

Коментарі

Вгору