У Черкасах з маршрутки випала дівчинка – водій поїхав далі

22 листопада 2016, 11:12

903d9b02aa022d0dd56b52261b1ecc0e

Сьогодні вранці 14-річна дівчинка, їдучи до школи у переповненому автобусі 28 маршруту, випала з нього, коли водій різко відкрив двері. В результаті у дитини пошкоджена нога, її забрала Швидка та доправила до травмпункту.

Про це у коментарі «Прочерку» повідомила мама постраждалої дівчинки Ольга Рачек.

За її словами, подія сталась на зупинці Кривалівська близько 8-15.

Як розповів директор підприємства-перевізника, яке обслуговує цей маршрут ПП «Медіт Сервіс» Сергій Діский, про подію він дізнався саме від журналіста. Але жодний із водіїв не підтверджує цієї інформації.

– Як правило, якщо у салоні стається якась пригода, пасажири зчиняють ґвалт і відразу повідомляють водія про пригоду, – додав Сергій Вікторович. – Цього разу такого не було. Будемо розбиратися.

Коментарі

Наталія сказав:

Текст …а шо там розбираться? розбираться вони будуть… в Черкасах водії маршруток всі поголовно ЛІТАЮТЬ як на гоночному майданчику № 30 з № 31 особливо!!! Підрізають один одного!! ЖАХ!! Це не дивно, що дівчинка випала-не раз замічала, що не закрив двері-“стартує” “водій” .Страшно їздити-я завжди соромлю цих “нелюдів” (“водіїв”) в маршрутці, та пасажири підтримуют, але мовчать!! ( я не можу)..-за перевищення скорості, за “гонки”, за передвчасне закривання дверей, коли мама виставляє дитинку з маршрутки за ручки, потім сама спускається підтримуючи дитя, а ВОНО9″водій”)-летить!!!! ЖААХХХ!!!!!!!! От ВАМ і пригода!!!!!!!
ОБЕРІТЬ нормальніх водіїв, а не зеків чи наркоманів…чи я не знаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(
… на тролейбусах безпечніше їздитикоментаря

Вгору