У Черкасах визначили місця для купання на Водохреще

16 січня 2016, 13:00
IMG_1759

Фото з архіву Про все

В обласному центрі очистити себе від гріхів та зануритися в студену освячену воду можна буде у трьох місцях, інформують в ДСНС у Черкаській області.

Це пляж «Митницький»(перехрестя вул. С.Смірнова - вул. Г.Дніпра); пляж «Рів‘єра» та пляж «Річковий порт» (вул. Козацька, район Фітнес-клубу).

Також намети будуть встановлені: у Смілі (центральний став), Умані (Осташівський став), Чигирині (центральний став), у  Чигиринському районі (село Головківка).

За словами начальника управління Віктора Гвоздя, під час свята у заходах спрямованих на забезпечення безпеки громадян які прийдуть на водойми будуть задіяні 173 рятувальники та 25 одиниць техніки. Для обігріву населення буде встановлено 8 наметів. Крім співробітників ДСНС коло водойм будуть чергувати 80 рятувальників обласної комунальної рятувальної служби та волонтери, також будуть залучені 18 одиниць техніки.

За попередніми даними, в ополонки на території області планують зануриться близько 27 тисяч осіб, минулого року до купелі прийшло 29 тисяч черкащан.

Управляння ДСНС рекомендує усім хто планує при здійсненні святкових обрядів зануритися у холодну воду дотримуватися нескладних правил: перед зануренням в ополонку розігріти тіло. Краще занурюватися по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Аби уникнути загального переохолодження організму, час перебування в ополонці обмежити 1 хвилиною, а пірнати не більше трьох разів.

Коментарі

Вгору