Мер Золотоноші потрапив до ТОП-4 кращих мерів країни

16 січня 2016, 12:31

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський - серед четвірки кращих мерів країни. В рамках загальнонаціональної програми «Людина року»він боротиметься за звання кращого міського голови України разом з трьома колегами з Ірпіня, Ладижина і Чугуєва, повідомляє zolotonosha.ck.ua.

Опинився посадовець у списку українців, котрі претендують на звання “Людина року” ще у листопаді. Тоді конкуренцію йому складали 11 міських голів з різних куточків країни. Експертне оцінювання тривало протягом двох місяців.

Водночас, в іншій номінації - аграрій року -  фігурує директор піщанської агрофірми “Маяк” Микола Васильченко. Герой України, Заслужений працівник сільського господарства, кавалер двох Орденів “За заслуги” також матиме шанс стати найкращим у своїй сфері.

У лауреатському переліку двадцятої загальнонаціональної програми «Людина року – 2015» представлені 10 регіонів України.

За 20 років існування програми володарями титулу «Людина року» стали 352 переможця в національних номінаціях і 99 володарів міжнародних та спеціальних премій програми.

Вшанування лауреатів та переможців XX ювілейної програми «Людина року» відбудеться 26 березня у Києві.

Коментарі

Олег сказав:

Скорее всего эту премию купил Войцеховскому Полозов. За то, что Войцеховский протащил этого магната и своего соседа по имению у Днепра в депутаты облсовета. Других заслуг у него нету, разве что отжим аптек в городе…

Вгору