У Черкасах виступлять музиканти-віртуози

16 січня 2017, 21:15

information_items_6083

4 лютого.о 17.00  вперше за багато років Остап Шутко (скрипка) та Ольга Шутко (віолончель) виступлять в Черкасах в обласній філармонії у супроводі оркестру філармонії з програмою ALLUSION. 

Програма ALLUSION - це і висока класика (Бах, Гендель), і супервіртуозні твори (Паганіні, Дюпор), і музика до кіно, і кавер-версії хітів естради (Челентано, Адель, Океан Ельзи), і ,звичайно, музика Різдва. Цю програму музиканти з величезним успіхом грали в багатьох містах України та Європи, а також видали диск.

Остап Шутко є одним із найвідоміших музикантів нашого часу. Лауреат міжнародних конкурсів, а також власник багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International та ін.). Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.

Ольга Шутко - віолончелістка-віртуоз. В її  репертуарі усі відомі твори для віолончелі. Постійно виступає як соліст та камерний виконавець. Часто виступає з чоловіком, скрипалем Остапом Шутком, має компакт-диски, записи на радіо і ТБ. Її грі притаманні глибина напруга і співучий ліризм, але вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипці.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Поділитись

Коментарі

Вгору