У Черкасах викрили підпільне виробництво фальсифікованих горілчаних напоїв (фото)

11 березня 2016, 09:58

 1

Як поінформував перший заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Степанченко оперативні співробітники податкової міліції в ході проведення операції «Акциз-2016» викрили цех з нелегального виробництва горілчаних напоїв. За його словами, незаконне виробництво працювало майже півроку у складському приміщенні, замаскованому під виробництво лісоматеріалів.

Виготовлений кустарним способом алкоголь розливався у пластикову тару і реалізовувався через дрібні торговельні мережі Черкас та прилеглих районів. За наявною інформацією, для виробництва фальсифікату організатор використовував спирт, завезений контрабандним шляхом з Росії.

2

Під час проведення санкціонованого обшуку в приміщенні цеху було виявлено та вилучено 165 літрів спирту та 1 560 літрів готових лікеро-горілчаних виробів. Також конфіскований автомобіль та обладнання, на якому виготовляли фальсифікат – бочки, кубові ємності, мірки, спиртометр, лійки та насоси для розливу рідини.

3

В результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей орієнтовної вартості 524 тис. гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

4

Наразі для проведення експертного дослідження відібрано зразки вилученої підакцизної продукції, тривають заходи щодо встановлення шляхів походження та каналів збуту незаконно виготовлених горілчаних напоїв.

5

Микола Степанченко відмітив, що цьогоріч підрозділи податкової міліції Черкаської області в межах операції «Акциз-2016» не допустили потрапляння на споживчий ринок недоброякісної та контрафактної підакцизної продукції і вилучили з незаконного обігу відповідні товари на 9,5 млн. гривень.

6

ГУ ДФС у Черкаській просить небайдужих черкащан при виявленні будь-яких порушень порядку зберігання та продажу підакцизних товарів повідомляти про це за номером телефону гарячої лінії операцій «Рубіж» та «Акциз – 2016» (0472) 339-195.

7

За інформацією прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору