Місто проситиме “АЗОТівців” не воювати із “Черкасиводоканалом”

11 березня 2016, 10:18

вода-424x317

Ситуація, яка нині існує між ПАТ "Азот" та КП "Черкасиводоканал" створена штучно. У цьому переконаний керівник підприємства Сергій Овчаренко.

Про це він розповів під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради 11 березня.

Він зазначив, що ПАТ "Азот" вимагає від комунального підприємства сплатити майже 19 мільйонів гривень. Тільки штрафні санкції, за словами Сергія Овчаренка, становлять 10 мільйонів.

- Зараз до нас поступає сотні й тисячі дзвінків від мешканців. Місто стурбоване. На сьогодні у нас складна ситуація. Уже чотири дні блоковані рахунки й ми не можемо проводити жодних фінасових операцій, - зазначив керівник підприємства. - У таких умовах підприємство довго працювати не зможе. Вчора я офіційно звернувся до міського голови й запропонував кілька варіантів розвитку подій.

За підрахунками, протриматися підприємство зможе місяць.

Водночас Сергій Овчаренко переконаний, що нинішня ситуація створена штучно, адже за один раз відшкодувати майже 19 мільйонів гривень водоканалівці не можуть.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наголосив, що до "Азоту" надішлють офіційне звернення із проханням не блокувати рахунки "Водоканалу", а також ще раз будуть проводити перемовини.

Нагадаємо, "Водоканал" готується подавати воду черкащанам за графіком.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору