У Черкасах всю ніч збираються чекати на суд над 15-річним юнаком

19 грудня 2014, 21:16
10858356_875668352465977_2774899779766080365_n (1)

Фото зі сторінки Юлії Фомічової у Фейсбуці

У Придніпровському районному суді й досі не розпочалося засідання у справі над 15-річним кам'янчанином Ігорем Слабенком. На початок засідання, можливо, доведеться чекати всю ніч. Зараз у залі засідань перебувають черкаські активісти.

Про це у Фейсбуці повідомила черкаська журналістка Юлія Фомічова, яка наразі перебуває у суді:

- Зараз досі народ чекає засідання суду з приводу зняття з- під варти 15-річного камянчанина Ігоря Слабенка, якого звинувачують у вбивстві та намагаються посадити за грати на 8 років. Хлопець перебуває в СІЗО Черкас. Обіцянку щодо проведення вечірнього засідання громаді надав голова Придніпровського суду, який і дозволив громаді перебувати в залі судових засідань, оголошуючи це на камеру. Разом із тим він не виконує своєї обіцянки, що приїде суддя по задоволенню клопотання адвоката обвинувачуваного щодо зміни міри запобіжного заходу, - повідомила журналістка. На запитання, коли ж нарешті відбудеться засідання суду, голова суду відповів, що можливо доведеться чекати всю ніч. Люди готові чекати засідання до останнього. Прокурорка пішла на перекур - і не повернулася. Суддя, яка не задовольнила позов, досі у нарадчій кімнаті...

Водночас вона додала, що у залі суду також знаходяться і представники самооборони, які забезпечують правопорядок.

Нагадаємо, півроку тому в школі, що в Кам’янці, жорстоко побили семикласника. Дмитро Артеменко помер у реанімації. Слідство визначило кількох підозрюваних. Та взялися тільки за одного – Ігоря Слабенка. Йому присудили 8 років ув’язнення. Батьки таке рішення оскаржують і вважають, що на час розслідування хлопець може бути вдома, а не в СІЗО.

Поділитись

Коментарі

Вгору