У Черкасах встановлять інформаційні стенди

27 березня 2014, 11:06

На засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради 26 березня було обговорено питання щодо організаційного забезпечення виборів Президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року. У Черкасах у цей день обиратимуть міського голову та депутатів міської ради. Зокрема, на засіданні було прийнято рішення про встановлення інформаційних стендів у мікрорайонах міста.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

- Відповідно до статті 39 Закону України «Про вибори Президента України» органи виконавчої влади та місцевого самоврядування зобов’язані гарантувати виборчим дільницям матеріально-технічне забезпечення. Враховуючи те, що у Черкасах 25 травня обиратимуть міського голову та депутатів міської ради, на виконання постанов Верховної Ради України № 889-VII «Про призначення позачергових виборів Черкаського міського голови (місто Черкаси Черкаської області)» та № 1130-VII «Про призначення позачергових виборів депутатів Черкаської міської ради (місто Черкаси Черкаської області)», виборчі дільниці буде укомплектовано відповідно до найширших вимог, - зазначила директор Департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук. 

− З огляду на те, що в Черкасах будуть обирати в один день не тільки Президента, а й голову міськради та депутатів, діють три Закони України, які регулюють це питання. Ми вирішили обрати найширший спектр вимог до матеріально-технічного забезпечення, щоб уникнути можливих випадків порушень, − говорить Лілія Миколаївна.

Зокрема, виборчі дільниці буде забезпечено приміщеннями, необхідним обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, телефонним зв’язком. Окрім того, буде наведено лад на прилеглих до виборчих дільниць територіях, перевірено освітлення. У день виборів порядок на дільницях забезпечуватимуть працівники правоохоронних органів.

Першим кроком міського виконавчого комітету у підготовці до виборів стало прийняття рішення про встановлення 94-х стендів, на яких суб’єкти виборчого процесу зможуть поширювати агітаційну та роз’яснювальну інформацію.

− Уже відведено місця в різних мікрорайонах міста, − розповіла Лілія Маліщук. – До позачергових виборів, які відбулись 15 грудня 2013 року, ми теж встановлювали подібні стенди, на яких було розміщено політичну рекламу.

До уваги виборців! 

У процесі підготовки до виборів, що відбудуться 25 травня 2014 року, було змінено адреси трьох виборчих дільниць по 197 та 198 округах. Як зазначила Лілія Маліщук, це зумовлено тим, що змінились власники приміщень або там проводять ремонтні роботи. Цього року змінили адресу наступні виборчі дільниці:

Дитяча школа мистецтв (пров. Гастелло, 3) – на школу № 5 (вул. Різдвяна, 60);

колишній кінотеатр «Мир» (вул. В. Чорновола, 54) – на школу № 4 (вул. Паризької Комуни, 16);

приміщення міжгалузевого промислового підприємства залізничного транспорту (пров. Залізничний, 16) – на спеціалізовану школу № 20 (вул. Бидгощська, 3).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору