ПриватБанк працевлаштовує співробітників із Криму в інших регіонах

27 березня 2014, 10:29

Як повідомили в прес-службі банку з посиланням на керівника Напрямку «Трудові ресурси» Ольгу Хлиніну, ПриватБанк допоможе співробітникам з Криму працевлаштуватись у відділеннях інших регіонів України. За словами Ольги Хлиніної, ПриватБанк спростив процедуру працевлаштування для співробітників, що працювали в АР Крим.

- Ми працевлаштовуємо всіх таких співробітників у підрозділи тих регіонів, куди вони переїжджають.Так, уже переведено на нову посаду працівницю з Криму, яка вирішила переїхати в Рівненську область, – повiдомила Ольга Хлиніна. – Для працевлаштування жодних спеціальних програм і додаткових процедур не вимагається. Варто звернутися до фахiвцiв служби трудових ресурсів у Дніпропетровську, які оформлять переведення в штат іншого регіонального підрозділу.

На сьогодні в стуктурних підрозділах ПриватБанку в Україні працює понад 30 000 чоловік. Згідно зі статистичною інформацією, зарплата співробітників ПриватБанку на 10% вища, ніж у їхніх колег з інших банків регіону. Умови роботи включають у себе не тільки повний соціальний пакет і прозору систему мотивації, але й такі можливості, як регулярне навчання, участь у корпоративних святах, можливість подавати ідеї та, що важливо, реальне кар’єрне зростання – понад 70% керівників відділень починали свій шлях зі звичайних фахівців.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору