У Черкасах відбудеться концерт відомого піаніста

27 вересня 2018, 20:07

У Черкасах відбудеться концерт відомого піаніста

У п'ятницю, 28 вересня, о 14:30 у навчальному корпусі №3 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбудеться концерт талановитого піаніста Романа Шутка. Концерт відбудеться у межах презентації дебютного альбому "Piano Explosion". Під час виступу музикант виконає власні твори та всесвітньовідомі композиції Бетховена, Ліста та Шопена.

Зазначимо, що Роман Шутко народився в сім'ї відомих українських музикантів. Він музикант вже у третьому поколінні. Змалечку їздив на концерти разом зі своїми видатними батьками (Остапом та Ольгою Шутками), а вже у віці 9 років дебютував у якості соліста, виступивши на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру.

З того часу Роман регулярно бере участь у концертах Остапа Шутка, а також неодноразово виступав як соліст з різними оркестрами по всій Україні. Кілька років тому музикант почав створювувати власні композиції, які виконує на авторських концертах. Окрім цього, Роман Шутко виступає як соліст у Польщі, Молдові, Італії та Україні. За творчі досягнення йому признанчено Стипендію Президента України для молодих митців.

За інформацією прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Вгору