У Черкасах вгамовували нічних «мийдодирів» та «амазонок»

16 листопада 2015, 10:37

375c04843554e158d73ef3e58289413a_L

Працівники поліції охорони Черкащини швидко і якісно реагували на тривожні виклики з нічних розважальних закладів міста, пише Вечірка.

Перший робочий тиждень поліції охорони Черкащини розпочався з утихомирювання підігрітих алкоголем місцевих мешканців, які, ніби змовившись перевірити надійність забезпечення охорони ряду нічних розважальних закладів міста, порушували громадський порядок, вчиняючи бійки з персоналом та один із одним.

В один із днів наряд групи затримання роти поліції охорони Управління поліції охорони в Черкаській області оперативно відреагував на тривожний виклик із банного комплексу «Командировка», розташованого по проспекту Хіміків 12/2 в м. Черкаси.

Прибувши за сигналом тривоги, працівникам поліції охорони довелося приборкувати невгамовного черкащанина, який, намагаючись з усіх сил потрапити до бані, вчинив бійку з персоналом.

За інформацією УДСО при ГУ національної поліції України в Черкаській області, виявилось, що після вживання алкогольних напоїв він заснув на лавці під приміщенням банного комплексу, а товариші рушили «на помивку» без нього. Прокинувшись, він намагався приєднатись до процесу. Порушника спокою доставили до чергової частини Черкаського відділу національної поліції.

Наступного дня о третій годині ночі надійшов сигнал тривоги з сусіднього банного комплексу «Партизан». Тут уже правоохоронці розбирали конфлікт інтересів між двома «нічними мойдодирами» та їхньою двадцятишестилітньою «подружкою». Остання в результаті зясування відносин отримала тілесні ушкодження у вигляді синців та забоїв м’яких тканин. Обставини події встановлюють у Черкаському відділі національної поліції.

Іншій групі затримання поліції охорони в ніч з 10 на 11 листопада довелося відвідати нічний клуб, що по бульвару Шевченка в м. Черкаси.

Там без допомоги працівників поліції охорони не могли ніяк завершити п’яну бійку представниці прекрасної статі.

Зійшовшись у безкомпромісному та безжальному жіночому поєдинку, дві двадцятилітні «амазонки» з двома молодицями трохи старшого віку (обом уже по 38 років), окрім пазурів та тягання за коси, застосовували ще й газові балончики. Всіх учасниць бійки затримали та доставили до Черкаського відділу національної поліції.

Поділитись

Коментарі

Вгору