У Черкасах вчетверте відбулася літературна школа-табір «Калавурня»

29 червня 2016, 11:44

25-28 червня на території табору «Дахнівська Січ» навчалася творча молодь з усієї України. Літературний табір «Калавурня» в Черкасах вчетверте організували Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України та черкаський осередок «Фундації регіональних ініціатив», інформує Громадське ТБ: Черкаси.

– Цього року в таборі 75 учасників із Дніпропетровська, Києва, Івано-Франківська, Кіровограда та Черкащини. Для них проводили майстер-класи черкаські письменники Іван Дубінін, Олександр Солодар, Наталія Лапіна, Світлана Горбань. Окрім них, на «Калавурню» приїхали Ірен Роздобудько та Сергій Пантюк, – розповідає організатор, голова Черкаського осередку «Фундація регіональних ініціатив» Олена Мяус.

Програма школи-табору включала і майстер-класи з кінодраматургії, основ малюнку, психології творчості, рукоділля та маркетингу в літературі.

Олександра Гонтар із Кіровограда каже, що приїхала побачити учасників, з якими познайомилися в минулі роки:

«Я дуже щаслива, що цього року на «Калавурню» приїхала Ірен Роздобудько – це моя улюблена письменниця. Повертаючись додому після табору, я редагую власні тексти так, як нас учили».

Лідія Колесник із Черкас:

«Моєму п’ятирічному сину дуже сподобалося на майстер-класах із живопису, витинанки та графіки. У цьому літературному таборі кожен може знайти те, що йому до душі і не втомитися», – запевняє вона.

Катерина Терен з Івано-Франківська:

«Я вже вчетверте на «Калавурні», бо організатори змогли створити "творчу сім’ю", і є люди, які приїжджають сюди щороку. Тут з першого дня я розмовляю з усіма, як із друзями».

Віталій Третяк з Києва приїхав на табір вдруге. Цього року він із друзями презентували прозу столичного літературного об’єднання.

«Тут панує атмосфера справжньості, відкритості і змістовності. Обов’язково приїду наступного року», – каже він.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору