У Черкасах «УДАР» виграв суд проти «Громадянської солідарності»

22 травня 2014, 11:23

21 травня «УДАР» виграв суд у справі проти партії «Громадянська Солідарність» та її кандидата в депутати Черкаської міської ради по одномандатному мажоритарному округу №1 (Дахнівка) Людмили Ткаченко.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації "УДАР Віталія Кличка".

Партія «Громадянська солідарність» та кандидат від цієї партії Ткаченко Людмила Миколаївна замовили, виготовили та розповсюдили агітаційні матеріали у вигляді листівок, які не містили даних, передбачених Законом про місцеві вибори, а тому їх виготовлення та розповсюдження було заборонено законом.

Крім цього, виготовлення таких агітаційних листівок було проведено не в межах виборчого фонду, що категорично забороняється законом, тобто відповідачі вели передвиборну агітацію не за рахунок коштів, які задекларували в Черкаській міській виборчій дільниці для проведення передвиборної кампанії.

На жаль, Законом про місцеві вибори не передбачено зняття з реєстрації партії або кандидата в депутати, хоча Законом про вибори народних депутатів такі порушення є прямою підставою для зняття партії або кандидата з виборчих перегонів.

Поділитись

Коментарі

Вгору