У Черкасах розпочався ажіотаж, люди розкупили місячну норму солі

26 червня 2014, 17:19

Останні кілька днів черкащани, як і жителі більшості інших областей, змітають з полиць супермаркетів кам’яну сіль. Причина тому — повідомлення в соціальних мережах та ЗМІ про те, що завод «Артемсіль», який знаходиться в Донецькій області, нібито, підірвали терористи.

У відповідь на ці повідомлення держпідприємство розмістило на своєму сайті офіційну заяву. У ній повідомляється, що чутки, які виникли щодо припинення та зменшення поставок продукції, не мають під собою ніяких підстав, пише "Про Головне".

«Станом на 24 червня підприємство працює в звичайному режимі, постачання продукції в усі області України відбуваються за заздалегідь узгодженими планами, потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі», — йдеться в заяві.

При цьому повідомляється, що середньодобова навантаження у червні порівняно з попереднім місяцем збільшена майже на половину, а видобуток і реалізація продукції знаходиться на рівні аналогічного періоду минулого року. «Це в повному обсязі дозволяє забезпечити потреби ринку країни», — запевняють на підприємстві.

Так, лише за останній тиждень черкасці розкупили місячну норму солі – 1,5 тис. тонн. Про це кореспондентові vikka.ua розповів представник ДП "Артемсіль" у Черкаській області, депутат Черкаської міськради Андрій Більда.

За словами підприємця, у Черкасах на складах постійно є місячний запас солі. Під час подій на Майдані запас збільшили до двомісячного. Солі на складах вистачає і зараз.

– Зараз розпочався нездоровий ажіотаж, люди їдуть, купують сіль у величезних кількостях. Коли питаєш, навіщо стільки солі, ніхто не може пояснити, – зазначив Андрій Більда. – Я хочу заспокоїти всіх: сіль є, двомісячний запас.

Також він зазначив, що ціна на сіль підніматися не буде.

– Більше того, "Артемсіль" працює у більш потужному режимі зараз – у три зміни, щоб забезпечити ажіотажний попит, – додав Більда.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору