У Черкасах розпочато виробництво автомобілів швидкої допомоги

24 вересня 2018, 15:57

У Черкасах розпочато виробництво автомобілів швидкої допомоги

У Черкасах, на виробничих потужностях компанії Briorson Motors, почали випускати автомобілі швидкої допомоги. За базу використовується комерційний фургон Hyundai H350, який підходить для такого виробництва за своїми технічними параметрами, повідомляє "Auto24".

У планах компанії випуск 80 автомобілів швидкої допомоги і мобільних амбулаторій у 2018 році. У 2019 році завод Briorson Motors планує випустити 500 одиниць спеціалізованої медичної техніки.

- Основною метою нашої компанії є створення якісного продукту для надання медичної допомоги в будь-яких кліматичних зонах і в умовах бездоріжжя, - заявив представник Briorson Motors Владислав Котляренко.

У порівнянні зі звичайною комерційною модифікацією Hyundai H350. Швидка допомога отримала посилені ресори задньої осі, вона має мінімальні крени у поворотах і мінімальний кут розвороту, що є важливими показниками для таких спеціальних автомобілів.

- Сьогодні для забезпечення транспортного обслуговування Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва задіяні 219 спецавтомобілів. Однак, вказана кількість карет швидкої допомоги істотно відстає від нормативної - Києву не вистачає 99 спеціальних автомобілів екстреної допомоги, - зазначила секретар Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту Юлія Лобан.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору