Черкаський посадовець намагався приховати квартиру вартістю понад 100 тис. грн

24 вересня 2018, 15:22

Черкаський посадовець намагався приховати квартиру вартістю понад 100 тис. грн

Черкаською місцевою прокуратурою спільно з Управлінням захисту економіки в Черкаській області (УЗЕ) ініційовано питання про притягнення до адміністративної відповідальності головного спеціаліста відділу інспектування, Управління інспектування Черкаської міської ради.

Встановлено, що посадовець, який є суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме, про отримання у власність квартири, вартість якої перевищує 100 000 грн., чим порушив  вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси, посадовця визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 1700 грн.

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Черкаської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Жора сказав:

И сколько таких?

Пупсік сказав:

Всі такі, тільки до кормушки долізли, та і забули що купили квартиру

Вгору