У Черкасах психологи навчатимуть містян саморозвитку

25 жовтня 2017, 12:56

У Черкасах  проведуть масштабну конференцію з психології та психотерапії «Шляхи до щастя». На захід, який відбудеться 28 жовтня  в приміщенні школи №17, запрошують всіх, хто цікавиться психологією, саморозвитком та бажає отримати позитивний досвід.

Оргнаізатором конференції виступив Черкаський осередок Української спілки психотерапевтів.

17 черкаських психологів презентуватимуть цікаві майстер-класи за напрямками: позитивна психотерапія, психодрама, транзакційний аналіз, медитація, схемотерапія, сімейна психотерапія тощо.

- Ми хочемо показати наскільки великий потенціал у сфері психології та психотерапії мають Черкаси. У нас працюють сильні спеціалісти, кожен з яких успішно розвиває свій напрямок роботи, напрацьовує власні цікаві методики. На конференцію тренерами ми запросили лише практикуючих психологів та психотерапевтів. Тому цей захід буде цікавим як для фахівців, так і для людей, які цікавляться психологією, або ж мають психологічні проблеми й шукають шляхи їх вирішення, – розповідає голова Черкаського осередку УСП Олександр Сивак.

Умови участі за тел.: 097-475-00-97

Коментарі

Черкащанка сказав:

Не смішіть народ. Ця тема повністю розкрита творами Трейсі, Шефера, Кіосакі, Кехо, Свіяша, та ін. Нічого нового вони не розкажуть та не відкриють. Просто взяти любу книгу і потенціал зразу відкриється!

Вгору